Kosmetyka +48 692 900 270 / Fryzjerstwo +48 608 487 697

W naszej pracy nie ma mowy o ograniczeniach i barierach. Staramy się za każdym razem doradzić klience fryzurę najlepiej pasującą do jej osobowości, wieku, charakteru pracy, czy stylu życia, będącą równocześnie w zgodzie z najnowszymi trendami mody w stylizacji włosów.

Włosy to nasza pasja!

Naszym klientkom proponujemy szeroki wachlarz usług fryzjerskich, od doradztwa, strzyżenia, po koloryzację i zabiegi pielęgnujące strukturę włosa. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach najwyższej jakości. Przygotowujemy również fryzury i upięcia na specjalne okazje takie jak śluby, wesela, komunie itp.

Chcesz wyglądać dobrze? Zadbaj o włosy – ta zasada dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W naszym salonie jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami dotyczącymi mody męskiej w zakresie fryzjerstwa.

Fryzjerstwo męskie

Oferujemy strzyżenia od klasycznych po ekstrawaganckie zgodnie z najnowszymi trendami męskiego fryzjerstwa. Do stylizacji używamy kosmetyków światowych marek fryzjerskich takich jak L’oreal, Kerastase, które w połączeniu z profesjonalną wiedzą fryzjera pozwalają nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających męskich klientów.

Pin It on Pinterest

Share This